1. HABERLER

  2. ADS

  3. Uğurmumcu Halı Yıkama Firması Öztem
Uğurmumcu Halı Yıkama Firması Öztem

Uğurmumcu Halı Yıkama Firması Öztem

Uğurmumcu Halı Yıkama Firması Öztem

A+A-

Uğurmumcu Halı Yıkama firması olan ÖZTEM, uzun yıllardır halı yıkama sektöründe profesyonel ekibi ve modern teçhizatları ile onbinlerce insana hizmet verdi.

Halı yıkama profesyonellik isteyen bir işlem olup bu noktada gerekli bilgi ve donanıma sahip olmayan kişiler halı yıkama işini doğru biçimde yapamamaktadır. Genellikle birçok firma bu noktada yetkinlik sahibi olmadığı için müşteriler hizmet aşamasında sorunlar ile karşı karşıya gelerek halılarında deforme problemi ile pişmanlık yasabilmektedirler. Bu noktada Uğurmumcu halı yıkama firması gerek personeli, gerek bilgi donanımı gerekse makine ekipmanları ile bu alanda oldukça uzmanlaşmış ve müşterinin memnuniyetine odaklı olarak hizmet veren bir firmadır. Bu noktada halıları çeşidine ve türüne göre ayırarak her halıya uygun bir makine kullanmakta bu şekilde halılarda deforme, yarı yıkanma gibi problemler oluşmamaktadır. Genel olarak halıların çeşidine baktığımızda birçok evde en sık kullanılan halılar makine halısı olmaktadır. Bu noktada makine halılarınız evden teslim alındıktan sonra halı yıkama noktasına götürülerek ön temizlik işleminden geçirilmektedir. Kaba tozu temizlendikten sonra uygun donanım ve doğru deterjan ile makine halıları zarar görmeden yıkanmaktadır. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra halılar kuruma odasına alınarak kurutulmaya bırakılmakta ardından kuruma işlemi tamamlandıktan sonra uygun ve doğru biçimde paketlenerek eve servisi gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte son yıllarda Nepal halı ve Şagi halılar moda haline gelmiştir.

Her evde bulunan Nepal halı ve Şagi halılar özenle yıkanması gereken halı çeşididir. Nepal halılar firma tarafından özenle yıkanmaktadır. Bu noktada bu tür halıların yapısı gereği ıslatılır ıslatılmaz fırçalanarak yıkanması gerekir. Beklenmesi halinde halıda deforme ve bozulmalar yaşanabilir ve halının desenleri birbirine girerek kötü bir görüntü oluşmasına sebep olur. Bu sebeple uzman ekipler evinizden halıları teslim aldıktan sonra öncelikli olarak halıların tozu alınır. Ardından yıkama işlemine başlanır. Yeni nesil otomatik halı yıkama makineleri ile halınız yıkandıktan sonra temiz tozsuz ve sağlıklı ortamda halılarınız sıkılır. Son teknolojiye sahip donanımlı odalarda halılarınız kurutulur ve ardından son kontroller yapılarak paketlenerek kapınıza kadar teslim edilir. Bir diğer halı çeşidi ise Şagi halılardır. Bu halılar püsküllere sahip olduğu için hem son derece dikkatle hem de derinlemesine temizlik ister. Bu noktada uygun makine kullanılmadığı takdirde halılarda tiftiklenme sorunu oluşur. Bunun yanı sıra derinlemesine temizlik yapılmadığında halıda yer alan kir halı tabanına yapışarak bakteri oluşumuna sebebiyet verir. Bu sebeple bu halılar otomatik makinelerde derinlemesine köpürtülerek ve deforme olmayacak şekilde yıkanır. Bu sayede halı derinlemesine temizlenir ve Şagi halının yapısında bir bozulma yaşanmaz.

Uğurmumcu halı yıkama da halı yıkamanın yanı sıra birçok işlemde beraberinde yapılmaktadır. Bu noktada halının yanı sıra dilerseniz koltuk yıkama, yorgan yıkama, yastık yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama işlemleri de yapılmakta, buna ek olarak halı tamiri ve overlok işlemleri de yapılmaktadır. Her türlü hizmeti kaliteye ve uygun fiyata alabilirsiniz.

Öztem Uğurmumcu Halı Yıkama firmasına çalışmalarında başarılar dileriz. Ücretsiz servis imkanından yararlanmak ve halılarınızı uygun fiyatlara yıkatmak isterseniz hemen şirketle irtibata geçebilirsiniz.

http://www.halikoltukyikama.gen.tr

 

Önceki ve Sonraki Haberler