1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Ulaş Kaymakamı Yılmaz'ın Köy Ziyaretleri
Ulaş Kaymakamı Yılmaz'ın Köy Ziyaretleri

Ulaş Kaymakamı Yılmaz'ın Köy Ziyaretleri

SİVAS (AA) - Ulaş Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz, ilçeye bağlı bazı köylerde incelemelerde bulundu.Kovalı, Küpeli, Ekincioğlu, Bostankaya, Karataş ve...

A+A-

SİVAS (AA) - Ulaş Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz, ilçeye bağlı bazı köylerde incelemelerde bulundu.

Kovalı, Küpeli, Ekincioğlu, Bostankaya, Karataş ve Gümüşpınar köylerini ziyaret eden Kaymakam Yılmaz, köy muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Kısa vadede çözülebilecek talepler için ilgili kurumlarla görüşeceğini aktaran Yılmaz, bahar döneminde köylerde parke taşı, yol ve çevre düzenleme çalışmalarına devam edileceğini söyledi.

Kaymakam Yılmaz, devletin her zaman vatandaşların yanında olduğuna işaret ederek, "Köylerimizdeki yaşam standartları artırmak için yol, kilit parke, kanalizasyon gibi altyapı çalışmaları yapılmakta. Ayrıca köylerimize park ve halı saha gibi sosyal alanlarda yapılıyor. Devletimiz köyde yaşayan vatandaşlarımızı huzurlu ve ferah bir yaşama kavuşturacak hizmetler getiriyor." dedi.

Kaymakamlığın kapısının her zaman açık olduğunu aktaran Yılmaz, herhangi bir sorun olduğunda vatandaşların kaymakamlığa gelerek, ya da telefonla ulaşarak çekinmeden isteklerini dile getirebileceklerini ifade etti.

Kaymakam Yılmaz , daha sonra köy okullarını ziyaret ederek öğretmenlerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak, öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Önceki ve Sonraki Haberler