1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Vali Düzgün, Medine İmam Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti
Vali Düzgün, Medine İmam Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti

Vali Düzgün, Medine İmam Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti

KAYSERİ (AA) - Vali Orhan Düzgün, Kayserili hayırsever iş adamı Ahmet Bekli tarafından yaptırılan Medine İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.Valilikten yapılan yazılı...

A+A-

KAYSERİ (AA) - Vali Orhan Düzgün, Kayserili hayırsever iş adamı Ahmet Bekli tarafından yaptırılan Medine İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Düzgün’ün, 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında hizmete giren okulu ziyaretinde Vali Yardımcısı Gökhan Azcan, İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu ve Ahmet Bekli de yer aldı.

Düzgün, Hisarcık'ta bulunan ortaokulu ziyaretinde yaptığı konuşmada, Kayseri’nin dünyada eşine az rastlanır bir hayırseverlik olgusuna sahip olduğuna dikkat çekerek, yine bir hayırsever tarafından yaptırılan ortaokulun gelecek nesillerin yetişmesinde Kayseri’ye önemli bir katkı sağlayacağına inandığını ifade etti.

Kayseri’de okul, cami, Kur’an kursu, fakülte binası, hastane binası gibi pek çok yerde hayırsever imzasının görüldüğünü hatırlatan Vali Düzgün, Kayserililerin memleketlerine olan bağlılığının örnek alındığını belirterek, hem maddi hem de manevi olarak okulun yapımında emeği geçen Ahmet Bekli'ye teşekkür etti.

Hayırsever Bekli ise Allah rızası için yapılan bu tür hayırların mutluluğunu en çok bu hayırlardan yararlanan kişileri gördükçe yaşadıklarını belirterek, gerek bu hayrın gerçekleşmesinde gerekse de sonrasında her zaman desteklerini hissettikleri Düzgün’e teşekkür etti.

Düzgün ve beraberindekiler daha sonra okul hakkında bilgiler alarak, sınıfları gezdi.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler