1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Vali Gül’den Zara İlçesine Ziyaret
Vali Gül’den Zara İlçesine Ziyaret

Vali Gül’den Zara İlçesine Ziyaret

SİVAS (AA) - Sivas Valisi Davut Gül, Zara ilçesini ziyaret etti. Gül'ü, Hükümet Meydanında Zara Kaymakamı Fehmi Likoğlu, Belediye Başkanı Sayıt Ahmet Pala, daire amirleri ve muhtarlar karşıladı....

A+A-

SİVAS (AA) - Sivas Valisi Davut Gül, Zara ilçesini ziyaret etti.

Gül'ü, Hükümet Meydanında Zara Kaymakamı Fehmi Likoğlu, Belediye Başkanı Sayıt Ahmet Pala, daire amirleri ve muhtarlar karşıladı. Zara Kaymakamlığını ziyaret eden Gül, Kaymakam Likoğlu’ndan ilçeye yapılan yatırımlar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Zara Belediye Başkanlığını ziyaret eden Gül, ilçede yapımı devam eden hükümet konağı, devlet hastanesi, spor salonu binalarında incelemelerde bulundu.

Gül, incelemelerin ardından Sivas Milletvekili Mehmet Habib Soluk’un hükümet meydanında verdiği iftar davetine katıldı.

Zara ilçesine yapılan yatırımların, hizmetlerin memnuniyet verici olduğunu belirten Gül, "Bakanımızın ve milletvekillerimizin çalışmalarını, gayretlerini gördüm, mutlu oldum. Zara’nın her köşesinin gelişmekte olduğunu görmek memnuniyet verici bir gelişmedir. İnşallah bölge trafik istasyonu binamızın da yakında ihalesi yapılarak Zara’ya kazandırılacaktır." diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler