1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Vali Kamçı, Şehitlerin Mevlidine Katıldı
Vali Kamçı, Şehitlerin Mevlidine Katıldı

Vali Kamçı, Şehitlerin Mevlidine Katıldı

Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan saldırıda şehit düşen özel harekat Komiser Yardımcıları Kübra Doğanay...

A+A-

Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan saldırıda şehit düşen özel harekat Komiser Yardımcıları Kübra Doğanay ve Cennet Yiğit için Yeşilhisar ve Bünyan ilçelerinde düzenlenen mevlit programına katıldı.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Vali Kamçı ilk olarak şehit Kübra Doğanay'ın Yeşilhisar ilçesindeki baba ocağını ziyaret etti.

Aileye başsağlığı dileyen ve her zaman yanlarında oldukları mesajını veren Kamçı daha sonra Cami Kebir Camisine geçerek şehit için düzenlenen mevlit programına katıldı.

Mevlide Vali Kamçı’nın yanı sıra, Yeşilhisar Kaymakamı Mustafa Gözlet, Yeşilhisar Belediye Başkanı Abdülkadir Akdeniz ile birlikte vatandaşlar da katıldı.

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan mevlit programında dualar okundu.

Vali Kamçı, FETÖ’nün darbe girişimi sırasında şehit düşen komiser yardımcısı Cennet Yiğit'in Bünyan’da düzenlenen mevlit programına da katılarak ailenin yanında oldu.

Bünyan Kaymakam Vekili Mehmet Haşim Çelik ve Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu ile vatandaşların da katıldığı mevlit programında Yiğit için Kur'an-ı Kerim okundu, dualar edildi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler