1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Vali Kılıçlar, İhracatçıları Kabul Etti
Vali Kılıçlar, İhracatçıları Kabul Etti

Vali Kılıçlar, İhracatçıları Kabul Etti

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Başkanı Kahraman ve beraberindeki heyet, Ankara Valisi Kılıçlar’ı ziyaret etti

A+A-

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Başkanı Ahmet Kahraman, Başkan Yardımcısı Şerafettin Ceceli ve Genel Sekreter Yardımcısı Esra Akpınar, Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar’ı makamında ziyaret etti.

Vali̇li̇kten yapılan açıklamada, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kılıçlar, İhracatçı Birliklerinin hizmeti ihracatçıya götürme anlayışıyla çalıştıklarını, bu anlamda farklı sektörlerdeki ihracatçılara danışmanlık hizmeti sunduklarını belirtti.

Kılıçlar kabulde, ülkeleri güçlü yapan, o ülkelerin müteşebbis iş adamları ve girişimcileri olduğuna işaret ederek, şunları kaydetti:

"İş adamlarımız ne kadar başarılı olursa, ülkemiz de o kadar çok başarılı olacaktır. Ne kadar çok üretirlerse, ülkemiz de o kadar büyük bir üretim merkezi olacaktır. Böylece sağladıkları istihdam ve ödedikleri vergilerle ülkemizin ekonomik kalkınmasına daha fazla katkıda bulunabileceklerdir."

Kabulünden dolayı Kılıçlar’a teşekkür eden Kahraman, birliğin çalışmaları hakkında detaylı bilgi verdi.

Kahraman, küreselleşen ve her geçen gün gelişen dünyaya en iyi şekilde uyum sağlamak ve edinilen bilgileri üyelerinin hizmetine sunmak için her yeniliğe kendilerini adapte ederek çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

 

Önceki ve Sonraki Haberler