1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Valiler Kararnamesi
Valiler Kararnamesi

Valiler Kararnamesi

Valiler kararnamesi ile Erzincan Valiliği’ne atanan Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş veda ziyaretlerine başladı.

A+A-

Valiler kararnamesi ile Erzincan Valiliği’ne atanan Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş veda ziyaretlerine başladı.

İlk olarak Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek’i ziyaret eden Arslantaş, görevde bulunduğu süre içerisinde Başkan Şimşek ile uyum içerisinde çalıştıklarını dile getirdi.

Sorgun’da görev yaptığı 20 aylık sürenin kendisi için çok kıymetli olduğunu ifade eden Arslantaş, ''Bu süre içerisinde çok iyi dostluklar ve arkadaşlıklar kurduk. Başta Sorgun Belediyesi olmak üzere İlçemizde her zaman sivil toplum kuruluşlarından vatandaşlarımıza kadar herkes ile çok iyi diyaloglar kurarak, işimizi en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Bundan da çok mutlu olduk. Bu süre içerisinde birlikte çalıştığımız kamu kurum ve kuruluş yetkililerine teşekkür ediyorum. Bugün belediye başkanımıza veda ederken, kendisine çalışmalarında başarılar diliyor, katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Şimşek de kısa bir süre birlikte çalışmış olmalarına rağmen Arslantaş'ın önemli işlere imza attığını söyledi.

Arslantaş'ın vali olarak daha da önemli projeleri hayata geçireceğinden emin olduğunu belirten Şimşek, ''Sorgun olarak ilk kez bir vali çıkarıyoruz. Sevgili Kaymakamımızı, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'ın memleketi Erzincan'a vali olarak gönderiyoruz. Bu da bizlere büyük bir onur ve gurur veriyor.'' diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler