1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Vodafone'dan Ailelere Yüzde 50'ye Varan İndirim
Vodafone'dan Ailelere Yüzde 50'ye Varan İndirim

Vodafone'dan Ailelere Yüzde 50'ye Varan İndirim

İSTANBUL (AA) - Vodafone, yeni “Aile Kampanyası” kapsamında ailelere yüzde 50'ye varan indirimler sağlıyor.Vodafone açıklamasına göre, Vodafone, ailelere...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Vodafone, yeni “Aile Kampanyası” kapsamında ailelere yüzde 50'ye varan indirimler sağlıyor.

Vodafone açıklamasına göre, Vodafone, ailelere özel düzenlediği avantajlı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Vodafone’un yeni "Aile Kampanyası" kapsamında numarasını Vodafone'a taşıyan abone, beraberinde getirdiği aile üyelerinin her birine referans olarak, aile üyelerinin seçtikleri tarifelerde yüzde 50’ye varan indirimlerden faydalanmasını sağlıyor.

22 liradan başlayan fiyatlarla sunulan kampanya, Faturalı, Faturasız, Gençlik, Red, Kamu ve Esnaf paketlerinden herhangi birini tercih eden aboneler için avantajlı tarifeler içeriyor. Kampanya kapsamında ayrıca, Vodafone Red’in "her yöne 2000 dakika, Vodafone’lularla ve sabit hatlarla sınırsız konuşma, 1000 SMS ve 10 GB" içeren RED 10 tarifesi, Netflix hediyesiyle birlikte 80 TL yerine 45 TL’den sunuluyor.

Vodafone’un 28 Şubat tarihine kadar geçerli olacak “Aile Kampanyası”ndan yararlanmak için herhangi bir Vodafone Cep Merkezi’ni ya da vodafone.com.tr’yi ziyaret etmek yeterli oluyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, Vodafone Türkiye olarak, dijital dönüşüm vizyonları doğrultusunda aileleri de dijitalleşmeyle tanıştırmak istediklerini belirtti. . Ailelerin operatörü olma hedefiyle onlara özel olarak düzenledikleri kampanyalara bir yenisini daha eklediklerini dile getiren Aksoy, "Yeni ‘Aile Kampanyası’ kapsamında ailesiyle birlikte Vodafone’a geçenlere yüzde 50’ye varan indirimler sunuyoruz. Vodafone’lular, aile yakınlarına referans olarak onların da indirimli tarifelerle Vodafone’a gelmelerini sağlayabiliyor. Vodafone Türkiye olarak, avantajlı ürün ve servislerimizle abonelerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler