1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Xmarks çatlak kremi sipariş hattı
Xmarks çatlak kremi sipariş hattı

Xmarks çatlak kremi sipariş hattı

Xmarks çatlak kremi sipariş hattı

A+A-

 

                Selülitleri olan hanımlar için bir müjdemiz var. %100 gümüş moleküllerinden oluşan xmarks krem beraberindeki Avakado peptidleri ve Galactoarabinactan maddesi ile selülitleri yok ediyor. Yalnıca selülitleri değil, hamilelik sonrası oluşan çatlakları da. http://www.xmarkskrem.gen.tr/ Artı kol ve bacaklardaki problemlerin çözümünü de yardımcı oluyor.

Nasıl başarıyor?

                Prof. Dr. Sibel Alper’e göre bunu başaran saf gümüş. xmarks krem içerisinde bulunan %100 saf gümüş atomları cildinizi tamir ediyor. Yumuşatıyor ve rahatlatıyor. Satış fiyatı 139 lira olan krem ve yanında 59 liraya satılan bakım sonrası jel ile bir set halinde kullanıldığında olumlu sonuçları kısa zaman içinde alabilirsiniz.

Siyah noktalara birebir çözüm Japon ürünü

                Özellikle ergenlik dönemi ve hemen sonrasında sıkça görülen siyah noktaları yok etmek için belki de denemediğiniz yol kalmadı. Şimdi sizlere siyah noktaları silmek ve yüzünüzde daha birçok faydası dokunacak Dr Masuku yu tanıtmak istiyoruz. Bakın ne gibi faydaları varmış;

  • Yağ parçalarını deriden atar.
  • Kırışıklık, kızarıklık, şişlikleri yok eder.
  • Toksin maddeleri ve kirleri temizler.
  • Yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmasını sağlar.
  • Kendini yenileyen cildinize parlaklık gelir.

                4 aşamalı kullanıma sahip dr masuku öncelikle yüzünüzü temizleyerek başlayacaksınız. Ürünle beraber gelen temizleme jelini yüzünüze sürün ve 5 dakika bekleyin. Sonrasında maskeyi siyah noktanın olduğu bölgeye yapın ve 20 dk bekleyin. Neticesinde maskeyi çıkarın ve yüzünüzü tonik ile silin. 3-4 gün devamlı düzenli yapıldığında pürüzsüz, yumuşak ve parlak bir cilde sahip olacaksınız.

Fiyatı ne?

                Temizleme losyonu ve tonik ile beraber gelecek olan maskeye toplamda 34 lira ödemeniz gerekecek. Tek set alımında kargo ücreti de müştereye ait. İki ve daha fazla set alımlarında kargo ücreti satıcıya ait olmaktadır.

 

Önceki ve Sonraki Haberler