1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Yeşil Kırşehirspor'da Olağanüstü Genel Kurul Kararı
Yeşil Kırşehirspor'da Olağanüstü Genel Kurul Kararı

Yeşil Kırşehirspor'da Olağanüstü Genel Kurul Kararı

KIRŞEHİR (AA) - Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Yeşil Kırşehirspor'un kulüp başkanı Levent Akçakoca, olağanüstü genel kurur kararı aldıklarını...

A+A-

KIRŞEHİR (AA) - Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Yeşil Kırşehirspor'un kulüp başkanı Levent Akçakoca, olağanüstü genel kurur kararı aldıklarını bildirdi.

Akçakoca, yaptığı yazılı açıklamada, geçen hafta yeni yönetim kurulunun oluşturulması konusunda yoğun çalışmalar yapıldığını ve somut sonuçlar alındığını belirtti.

Kısa süre önce Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile bir araya gelindiğini ifade eden Akçakoca, şunları kaydetti:

"Görüşmelerimizde, belediye başkanımızın desteği ile geniş kapsamlı bir yönetim kurulu oluşturulması kararı alınmıştır. Bu karar doğrultusunda bu hafta içi Yeşil Kırşehirspor Kulübü adına olağanüstü genel kurul yapılmasına karar verilmiştir. Oluşturulacak yeni yönetim kurulu ile takımımızın gücüne güç katılması amaçlanmış ve yaşanan sıkıntılara çözüm bulunması amaçlanmıştır. Yeni yönetim kurulumuzun belli olmasıyla hızlı şekilde teknik heyet, iç transfer ve dış transferlerin kulübümüz ile sözleşmeleri yapılacak ve bu anlaşmalar kamuoyuna duyurulacaktır."

 

Önceki ve Sonraki Haberler