1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Yıldırım'ın Ak Parti Genel Başkanlığına Aday Gösterilmesi
Yıldırımın Ak Parti Genel Başkanlığına Aday Gösterilmesi

Yıldırım'ın Ak Parti Genel Başkanlığına Aday Gösterilmesi

UDEM HAKSEN Genel Başkanı Peker:-"Binali beyin bakanlığı döneminde ulaşım alanında önemli projelere imza atıldı. Türkiye Cumhuriyeti başbakanlığını da aynı başarıyla yapacağına inanıyoruz"

A+A-

KAYSERİ (AA) - Ulaştırma ve Demiryolu Çalışanları Sendikası (UDEM HAKSEN) Genel Başkanı Abdullah Peker, "Binali beyin bakanlığı döneminde ulaşım alanında önemli projelere imza atıldı. Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığını da aynı başarıyla yapacağına inanıyoruz." dedi.

Peker, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sendikalarının Türkiye'nin 62 ilinde teşkilatlandığını ve hiçbir siyasi oluşumun ne karşısında ne de yanında olmadan doğruları söyleyen bir sendikacılık yaptıklarını belirtti.

Bugün Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın AK Parti Genel Başkanı adaylığının açıklanmasının aynı meslek kolunda faaliyet gösteren bir sendika olarak kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Peker, şunları kaydetti:

"Binali beyin adaylığı Türk milletine hayırlı uğurlu olsun. Kendisiyle uzun süre mesai yaptık. 'Marifet iltifata tabidir' diye bir söz vardır. Sayın Binali beyin bakanlığı döneminde ulaşım alanında önemli projelere imza atıldı. Özellikle hızlı tren projesiyle ülkemizin her tarafını demir ağlarla donatan sayın bakanımızla aynı iş kolunda faaliyet gösterdiğimizden dolayı kendilerini tebrik ediyorum. Binali beyin bakanlığı döneminde ulaşım alanında önemli projelere imza atıldı. Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığını da aynı başarıyla yapacağına inanıyoruz. Türk devleti ve milleti için büyük bir kazanç olacaktır. Daha güzel, müreffeh, yaşanılabilir bir Türkiye için daima yanında olacağız."

Önceki ve Sonraki Haberler