1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Yıldırım'ın Ak Parti Genel Başkanlığı'na Aday Gösterilmesi
Yıldırımın Ak Parti Genel Başkanlığına Aday Gösterilmesi

Yıldırım'ın Ak Parti Genel Başkanlığı'na Aday Gösterilmesi

Karaman İl Genel Meclis Başkanı Güngörer, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım ile istikrarın ve büyümenin devam edeceğini bildirdi

A+A-

Karaman İl Genel Meclis Başkanı Celalettin Güngörer, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile AK Parti iktidarlarında gelenek haline gelen istikrarın ve büyümenin devam edeceğini belirtti.
İl Genel Meclis Başkanı Güngörer, yaptığı yazılı açıklamada, kuruluşundan bugüne AK Parti kadrolarında yer alan Yıldırım'ın, uyumlu bir kadro ile devletin inşasına katkılarının artarak devam edeceğine güveninin tam olduğunu kaydetti.
Güngörer, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
"AK Parti'nin 22 Mayıs'ta yapılacak 2. Olağanüstü Büyük Kongresinde genel başkanlığa aday gösterilecek Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın, sivil havacılık, duble yollar, iletişim ve büyük altyapı projeleri başta olmak üzere Türkiye'nin son 15 yıldır yaşadığı kalkınma hamlesinin temelinde harcı bulunan vizyoner bir siyasetçi. Bu kararın ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını diliyoruz."

Önceki ve Sonraki Haberler