1. HABERLER

  2. ADS

  3. Yorgan satışları yerini pike takımına bıraktı
Yorgan satışları yerini pike takımına bıraktı

Yorgan satışları yerini pike takımına bıraktı

Yorgan satışları yerini pike takımına bıraktı

A+A-

Açık pazar iş modeliyle  KOBİ’lerin kalkınmasına ve dijital ekonomiye dâhil olmalarına imkân veren n11.com, yaklaşan yaz döneminin en popüler ürünlerini açıkladı. Verilere göre Mayıs ayıyla başlayan eskileri kaldırma telaşı hurç, kutu, askı, dolap içi düzenleyici ve vakumlu torba gibi aksesuarlara da yansıyor.

2015 yılını 38 bin 500 kayıtlı mağaza, 27 milyon kayıtlı ürün,  6 milyona yakın üye ve toplamda 400 milyon ziyaret sayısı ile tamamlayan n11.com, yaza girerken satışı en çok artan ürünleri açıkladı. n11.com’un paylaştığı veriler Türkiye’nin alışveriş alışkanlıklarıyla ilgili önemli veriler içerirken, verilere göre yaz döneminde en çok satılan ürünler diğer sezonlara göre değişkenlik gösteriyor.

 

Mayıs ayıyla başlayan eskileri kaldırma telaşı hurç, kutu, askı, dolap içi düzenleyici ve vakumlu torba gibi aksesuarlara da yansıyor. Özellikle mevsim bitene kadar kışlıkları saklama görevini üstlenen hurçların siparişi yüzde 66 artarak yılın zirvesine yerleşiyor. Yorganların yerini alan pike takımları da yüzde 100 sipariş artışından nasibini alıyor.

Keşfedilecek ne varsa blog11’de

 

Moda, güzellik, dekorasyon, anne-çocuk, yaşam-tatil, fitness-outdoor, teknoloji ve otomobile dair keşfedilecek ne varsa blog11’de keşfedilmeyi bekliyor. blog11, düzenli güncellenen kategori haberleri ile sezon giyim trendlerinden, makyajda en son ürünlere, ev dekorasyonu tüyolarından gidilebilecek tatil noktalarına kadar birçok konuda yaşamın nabzını tutuyor. ( http://blog.n11.com/ )

Önceki ve Sonraki Haberler