1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Yozgat İl Emniyet Müdürü Akpınar'dan Ygc'ye Ziyaret
Yozgat İl Emniyet Müdürü Akpınardan Ygcye Ziyaret

Yozgat İl Emniyet Müdürü Akpınar'dan Ygc'ye Ziyaret

Yozgat İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar, Yozgat Gazeteciler Cemiyetini (YGC) ziyaret etti.

A+A-

Yozgat İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar, Yozgat Gazeteciler Cemiyetini (YGC) ziyaret etti.

YGC Başkanı Osman Hakan Kiracı ve gazeteciler ile bir süre sohbet eden Akpınar, yaptığı açıklamada, emniyet ile basın arasında her hangi bir sorun olmayacağını, hatta emniyet ve basının ayrılmaz bir ikili olduğunu söyledi.

Yozgat'ta emniyet-medya ilişkilerinin gözden geçirildiğini ve basınla bundan sonra ilişkilerin daha iyi diyaloglarla geliştirileceğini ifade eden Akpınar, şunları kaydetti:

"Yozgat'ta asayiş ve huzurun sağlanması konusunda oldukça yoğun çalışmalar yapıyoruz. Bu yoğunlukta bazen basınla ‘yol kazaları’ diyebileceğimiz türden kazalar yaşıyoruz. Yozgat'taki bütün basın mensuplarının şunu bilmesini isterim ki İl Emniyet Müdürlüğü olarak biz herkese karşı iyi niyetliyiz. Hiçbir gazeteciye ve vatandaşa kastımız, dargınlığımız yoktur. Gerek Emniyet ve gerekse yerel basın kamu hizmeti yaparak görevlerini icra ediyorlar. Bundan sonra iyi ilişkiler içerisinde olabilmesi için emniyet ve basın arasında sıkıntıların yaşanmaması hususunda gereken önlemleri alacağız.''

Yozgat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Hakan Kiracı da meslektaşları adına İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar’a ziyareti ve bundan sonrasında yerel basınla diyalog halinde iyi ilişkiler kurma gayreti nedeniyle teşekkür etti.

Önceki ve Sonraki Haberler