1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Yozgat Şoförler Odası Başkanı Bakıcı Güven Tazeledi
Yozgat Şoförler Odası Başkanı Bakıcı Güven Tazeledi

Yozgat Şoförler Odası Başkanı Bakıcı Güven Tazeledi

YOZGAT (AA) - Yozgat Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İlhami Bakıcı, tekrar başkanlığa seçildi. Şoförler ve Otomobilciler Odası Salonunda düzenlenen...

A+A-

YOZGAT (AA) - Yozgat Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İlhami Bakıcı, tekrar başkanlığa seçildi.

Şoförler ve Otomobilciler Odası Salonunda düzenlenen seçimde iki liste yarıştı. 424 üyenin oy kullandığı seçimde 249 oy alan İlhami Bakıcı tekrar başkanlığa seçilirken, diğer aday Murat Gümüş 164 oy aldı, 11 oy ise geçersiz sayıldı.

Seçim sonunda konuşma yapan Bakıcı, kendisine güvenen, oylarıyla kendisini destekleyen üyelerine teşekkür etti.

Her zaman şoför esnafının yanında olduğunu, onların dertleriyle dertlendiğini ve sorunlarını çözmek için çaba sarf ettiğini ifade eden Bakıcı, şöyle konuştu:

"Mehmetçiklerimiz Afrin'de terörle büyük bir mücadele içerisindeler. Ordumuz inşallah oradan zaferle dönecektir. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum. Bugün güzel bir seçim geçirdik. Biz şoförümüz nerede olursa olsun bir sorunu olursa onu çözmek için gayret ediyoruz. Bu gönül işidir. Bizi gönülden destekleyen bütün üyelerimize teşekkür ediyorum. Biz de hizmetimizle şoför esnafımızın yanında olacağız, onlara en iyi hizmeti vermeye gayret edeceğiz."

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler