1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Zara Adliyesi Yazı İşleri Müdürü Aslan, Toprağa Verildi
Zara Adliyesi Yazı İşleri Müdürü Aslan, Toprağa Verildi

Zara Adliyesi Yazı İşleri Müdürü Aslan, Toprağa Verildi

SİVAS (AA) - Hizmet içi eğitim seminerine katılmak üzere gittiği Antalya'da geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Zara Adliyesi Yazı İşleri Müdürü Salman Aslan, defnedildi.Aslan...

A+A-

SİVAS (AA) - Hizmet içi eğitim seminerine katılmak üzere gittiği Antalya'da geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Zara Adliyesi Yazı İşleri Müdürü Salman Aslan, defnedildi.

Aslan için Sivas Adliyesi önünde düzenlenen törene, Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Burçin Çetinkaya, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Merih Dinçer, Sivas Cumhuriyet Başsavcı Vekili Cem Ali Çiftçi, Sivas 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mehmet Duman, hakim, savcı ve avukatlar ile Aslan'ın mesai arkadaşları ve yakınları katıldı.

İrcal, törende, "Genç yaşta aramızdan ayrılan arkadaşımız Salman Aslan'a Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve yargı camiamıza başsağlığı diliyorum." dedi.

Çetinkaya ise Aslan'ın arkadaşları arasında sevilen, görevine bağlı, insanlara yaklaşımı ile gönüllerde taht kuran bir insan olduğunu belirtti.

Sivas Müftü Yardımcısı Hasan Hüseyin Susam, Aslan için helallik istedi. Daha sonra Aslan'ın cenazesi, Ulu Cami'de kılınan namazın ardından Yukarı Tekke Kabristanlığı'na defnedildi.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler