1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Zara Ziraat Odası'na Yem Paketleme Makinesi Alındı
Zara Ziraat Odasına Yem Paketleme Makinesi Alındı

Zara Ziraat Odası'na Yem Paketleme Makinesi Alındı

SİVAS (AA) - Zara Ziraat Odası'na kaba yem paketleme makinesi alındı.Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek, çiftçilerimizin talepleri ve yönetim kurulunun aldığı karar doğrultusunda küspe ve...

A+A-

SİVAS (AA) - Zara Ziraat Odası'na kaba yem paketleme makinesi alındı.

Ziraat Odası Başkanı Zeki Şimşek, çiftçilerimizin talepleri ve yönetim kurulunun aldığı karar doğrultusunda küspe ve silaj paketleme makinesi aldıklarını belirterek, "Çiftçilerimiz elde ettikleri kaba yemleri Zara Küçük Sanayi Sitesi'ndeki odamıza ait tesisimizde 25 ve 50'şer kiloluk torbalar halinde paketletebilecekler." dedi.

Makinenin tesiste kurulumunun yapılarak etkin hale getirildiğini aktaran Şimşek, "Kaba yem makinesinin yanı sıra saatte 4 ton kapasiteli gerek sulu, gerekse kuru hububat eleme tesisimiz çiftçilerimize hizmet vermektedir. Çiftçilerimizin ürettikleri ürünleri, satış yapımı esnasında tartabilecekleri kantarımız da kapasitesi artırılmış olarak faaliyettedir. Zaman içerisinde makine ve ekipmanlarımızı daha da artırarak ilçemizde çiftçimize teknolojik imkanları sağlamaya devam edeceğiz." diye konuştu.

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler