1. HABERLER

  2. ADS

  3. Zebra perdeler evlerin havasını değiştiriyor
Zebra perdeler evlerin havasını değiştiriyor

Zebra perdeler evlerin havasını değiştiriyor

Zebra perdeler evlerin havasını değiştiriyor

A+A-

Zebra perde modelleri, stor perdeler kategorisinde yer alan ürünlerdir. Bunun nedeni, çalışma prensiplerinin stor perde modelleri ile aynı olmasından kaynaklanır. Zebra perde modelleri de, üst taraflarında bir sargı mekanizması barındırır. Perde, bu mekanizma üzerine kolayca sarılıp açılabilir. Bunun için de, hemen yan tarafında bulunan zinciri kullanmak yeterlidir. Diğer bir deyişle, ihtiyaç duyulduğu zaman kolayca kapatılarak içeri güneş ışığının girmesini sağlar. İstendiği zaman da kapatılarak mahremiyet sağlanır. Zebra perde modelleri, çalışma mekanizmaları bakımından değil, perde kumaşları bakımından stor perdelerden ayrılır. Bu özel perde modelinin kumaşı, şeritler halinde üretilir. Şeritlerden biri kalın, diğer ise neredeyse şeffaf olur.

Zebra perde modelleri

Bu özellik, sadece güzel ve estetik bir görünüm sağlamaz. Mahremiyet ile gün ışığının bir arada elde edilebilmesini de sağlar. Gerçekten de, zebra perde modelleri kapalıyken dahi içeri gün ışığı alan, buna rağmen mahremiyeti ortadan kaldırmayan modellerdir. Görünüm olarak standart stor perdelerden daha estetik oldukları için, ev dekorasyonu içerisinde önemli bir rol üstlenirler. Nitekim özellikle genç çiftler tarafından sıklıkla tercih edildiklerini söylemek mümkündür. Zebra perde modelleri, evlerin her odasında kullanılabilir. Düz desenler ile üretilebildikleri kadar, çeşitli motif ve hatta resim baskılı şekilde üretilmeleri de mümkündür. Bu durum, onları her odada kullanılabilir hale getirir ve zarif, estetik bir görünüm sahibi olmalarını sağlar. Bu perdeler, aynı zamanda zürafa perde modelleri ismiyle de bilinmektedir.

Uygun fiyatlı zebra perde satın al

Enmodaperde.com web sitesi, sizlere sektör lideri firmaların birbirinden kaliteli zebra perde modellerini son derece uygun fiyatlara satın alma imkânı sunmaktadır. Zebra perdelerimiz; Brillant, Taç, Dolcevita, Apresan, Harput Holding ve Kıray Teks gibi ünlü markalar tarafından üretilmiştir. Her biri için %100 orijinal ürün garantisi verilmektedir. Simli zebra perde, karartma zebra perde, jakar-brode zebra perde, baskılı zebra perde, çocuk odası zebra perde ve pliseli zebra perde gibi çok sayıda model seçeneğimiz mevcuttur. Enmodaperde.com web sitesi, zebra perde fiyatları bakımından da en uygun seçeneklere sahiptir. Siparişleriniz, kargo ile Türkiye’nin her yanına teslim edilmektedir. http://www.enmodaperde.com/49_zebra-perde.html

Önceki ve Sonraki Haberler