1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Zeytin Dalı Harekatı
Zeytin Dalı Harekatı

Zeytin Dalı Harekatı

ANKARA (AA) - Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneği Başkanı Zeki Avan, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’de yapılan operasyona...

A+A-

ANKARA (AA) - Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneği Başkanı Zeki Avan, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’de yapılan operasyona şehit yakınları ve gaziler olarak tam destek verdiklerini bildirdi.

Avan, yazılı açıklamasında, operasyonun şehit yakınlarını, gazileri çok mutlu ettiğini, dualarının her daim Mehmetçik ile olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Afrin’de terör örgütlerine karşı beklemiş olduğumuz operasyon başlamıştır. Operasyon, ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun, gazaları mübarek olsun. Allah yar ve yardımcıları olsun. Başarıları için dua ediyoruz. Şu an kalbimiz onlarla birliktedir. Ülkemizin güvenliği için içte ve dışta terör örgütlerine yerinde müdahale edilmesine başlanmıştır. Türkiye'nin milli menfaatleri neyi gerektiriyorsa o yapılmalıdır. Geri adım atılmamalıdır. Terör ve fitne, bulunduğu yerde yok edilmelidir. Kökü kurutulana kadar devam edilmelidir."

Önceki ve Sonraki Haberler