1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Zeytin Dalı Harekatı
Zeytin Dalı Harekatı

Zeytin Dalı Harekatı

KARAMAN (AA) - Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Gökhan Alkan ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin...

A+A-

KARAMAN (AA) - Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Gökhan Alkan ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin terör örgütü YPG'nin işgali altındaki Afrin'e gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin bir mesaj yayımladı.

Başkanlar mesajında bölgede huzur ve güvenin sağlanması için başlatılan Zeytin Dalı operasyonunun, terör örgütlerine gereken mesajı vereceğini belirttiler.

Sonuna kadar haklı olunan bu operasyonun başarıyla tamamlanacağından en ufak şüpheleri olmadığını aktaran Alkan ve Toktay, " Yüreğimiz Türk Silahlı Kuvvetlerimizle birliktedir. Dileğimiz kahraman askerlerimizin bu operasyonda zafer kazanmaları ve yurda sağ salim dönmeleridir. Zeytin Dalı operasyonu sayesinde, sınırlarımızda barışın ve huzurun kalıcı olarak tesis edilmesini gönülden temenni ediyoruz." ifadelerine yer verdiler.

Önceki ve Sonraki Haberler