1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Zeytin Dalı Harekatı İçin Dua Ettiler
Zeytin Dalı Harekatı İçin Dua Ettiler

Zeytin Dalı Harekatı İçin Dua Ettiler

YOZGAT (AA) - Çayıralan ilçesinde vatandaşlar, Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK), Suriye'nin Afrin bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ'a mensup teröristleri...

A+A-

YOZGAT (AA) - Çayıralan ilçesinde vatandaşlar, Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK), Suriye'nin Afrin bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ'a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek üzere başlatılan Zeytin Dalı Harekatı için dua etti.

Aşağı Merkez Camisi'nde bir araya gelen Curali Köyü İmam Hatibi Sefer Yılmaz, Çokradan İmam Hatibi İbrahim Yıldız, Günyayla Köyü İmam Hatibi İlhami Çamsarı ile vatandaşlar, Mehmetçiğin operasyondan zaferle dönmesi için Fetih Suresini okudu.

Çamsarı, harekata katılan tüm askerlerin sağ salim memleketlerine dönmelerini diledi.

Vatandaşlardan Nizamettin Esmer, Türkiye'nin güçlü bir devlet olduğunu belirterek, hiçbir zaman teröre ve terör destekçilerine izin vermeyeceğini söyledi.

Esmer, Türk halkının her zaman ordusu ve askerinin arkasında olduğunu ifade ederek, "Gerekirse bizler de bu ülke için canımızı vermeye hazırız. İnşallah askerlerimiz Afrin'den zaferle dönecektir. Askerlerimiz orada savaşırken, bizlerde dualarımızla onların yanındayız." diye konuştu.

 

Önceki ve Sonraki Haberler