1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Zeytin Dalı Harekatı'na Destek
Zeytin Dalı Harekatı'na Destek

Zeytin Dalı Harekatı'na Destek

YOZGAT (AA) - Yozgat Belediyesi çalışanları, Afrin’de gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı’na manevi destek olmak amacıyla Kızılay'a kan bağışında...

A+A-

YOZGAT (AA) - Yozgat Belediyesi çalışanları, Afrin’de gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı’na manevi destek olmak amacıyla Kızılay'a kan bağışında bulundu.

Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen kan bağışı programına Yozgat Belediye Başkan Yardımcıları Serdar Açıkgöz, Şahin Kılınçaslan ve personel katıldı.

Kan veren tüm personele teşekkür eden Başkan Yardımcısı Serdar Açıkgöz gazetecilere yaptığı açıklamada, Türk askerinin vatanı korumak için canla, başla mücadele ettiğini söyledi.

İhtiyaç duyulduğunda da fiziki olarak vatan için görev almaya hazırız olduklarını dile getiren Açıkgöz, "Allah Mehmetçiğimizi korusun. Biz kan verelim ama inşallah kullanılmasın. Hiçbirinin ayağına taş değmesin. Hem ülkemizi hem de dünyayı terör belasından kurtarsınlar ve inşallah sağ salim ailelerine kavuşurlar." dedi.

Başkan Yardımcısı Kılınçaslan ise "Afrin’de askerlerimiz için belediye olarak kan bağışında bulunduk. Umarım askerlerimizin bu kanlara ihtiyaç duymazlar. Hayırlısıyla Zeytin Dalı Harekatı'ndan dönerler. Duyarlılık gösterdikleri için de tüm personelimize teşekkür ediyorum. Kan bağışı gün boyu sürecek." diye konuştu.

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler