1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Zihinsel Engelli Kişiden 5 Gündür Haber Alınamıyor
Zihinsel Engelli Kişiden 5 Gündür Haber Alınamıyor

Zihinsel Engelli Kişiden 5 Gündür Haber Alınamıyor

Kendisinden 5 gündür haber alınamayan zihinsel engelli Küçük'ü arama çalışmaları devam ediyor

A+A-

ÇANKIRI (AA) - Evinden 5 gün önce ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan zihinsel engelli Şaban Küçük'ün bulunması amacıyla jandarma tarafından çalışma başlatıldı.

Alınan bilgiye göre, Eldivan ilçesine bağlı Saray Köyü'nde anne babasıyla yaşayan Küçük (48), 17 Eylül'de gezmek amacıyla ayrıldıktan sonra bir daha evine dönmedi.

Ailesinin durumu jandarmaya bildirmesi üzerine Küçük'ün bulunması amacıyla çalışma başlatıldı.

Küçük'ün eniştesi Mustafa Güngör, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kayınbiraderinden 5 gün önce evden ayrıldıktan sonra bir daha haber alamadıklarını söyledi.

Kayınbiraderinin daha önce zaman zaman evden çıkıp gezip geldiğini ama 5 gün önce dönmediğini belirten Güngör, "Son olarak köy meydanında görülmüş. Sonra bir daha ne gören ne de bilen var. Görenlerin, duyanların bize bilgi vermesini istiyoruz." dedi.

Ailece perişan olduklarını dile getiren Güngör, "Durumu jandarmaya bildirdik. Yetkililer de konuyla ilgili araştırma yapıyor. Ama hala bir ses yok. Zihinsel engelli olduğu için daha çok kaygılanıyoruz. İnşallah bir an önce döner gelir." ifadelerini kullandı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler